حضور دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان تنها نماینده ایران در نمایشگاه بین‌المللی آموزش ۲۰۱۹ قزاقستان

 637071847391565373_lg
نمایشگاه بین المللی آموزش ۲۰۱۹ جمهوری قزاقستان از پنجم تا شانزدهم اکتبر در شهرهای مختلف کشور قزاقستان در حال برگزاری است و میزبان دانشگاه های برتر سی کشور دنیا از جمله چین، ترکیه، ایتالیا، امریکا، کره جنوبی، انگلستان، آلمان، فرانسه، ژاپن، جمهوری چک و دیگر کشورهاست.
دانشگاه آزاد اسلامی با حضور نمایندگان خود از معاونت بین‌الملل، واحد علی‌آباد کتول و واحد قزوین در شهر آلماتی، نسبت به معرفی دستاورهای دانشگاه به متقاضیان کشور قزاقستان و مذاکره با برخی دانشگاه‌های برتر دنیا برای انجام دوره‌های مشترک، برگزاری دوره های کوتاه مدت و سایر زمینه‌های همکاری رایزنی‌های مؤثری داشته است.

637071847453752992_lg

در این نمایشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان تنها نماینده از جمهوری اسلامی ایران‌ حضور فعال دارد. این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای معرفی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی جهت جذب دانشجویان خارجی و بررسی زمینه‌های مختلف همکاری‌های علمی بین‌المللی با دانشگاه‌های برتر دنیا است.
بازدیدکنندگان از نزدیک با دستاوردهای حوزه رباتیک و هوش مصنوعی، توانمندی‌های پژوهشی و فرصت‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی آشنا شدند و برخی از آنها برای ادامه تحصیل در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابراز علاقه‌مندی کردند.